,

FO Kapler SC-SC SM DPL

Šifra proizvoda: DN96003
Zaliha:

20 na zalihama


176.60 RSD

20 na zalihama

DIGITUS SC / SC Duplex Coupler, color blue, Zirconia Ceramic
Sleeve, Plastic housing, Singlemode,inc.fixing material

Technical Details:
SC / SC
Duplex
Singlemode
Zirconia Ceramic Sleeve
Polymer housing
Blue
incl. fixing material

Šifra proizvoda: DN96003 Kategorije: ,

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FO Kapler SC-SC SM DPL”

Nema komentara