,

FO Kapler LC-LC SM DPL

Šifra proizvoda: DN96007
Zaliha:

18 na zalihama


229.60 RSD

18 na zalihama

DIGITUS LC / LC Duplex Coupler, color blue, Zirconia Ceramic
Sleeve, polymer housing, Singlemode,inc.fixing material

Technical Details:
LC / LC
Duplex
Singlemode
Zirconia Ceramic Sleeve
Polymer housing
Blue
incl. fixing material

Šifra proizvoda: DN96007 Kategorije: ,

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FO Kapler LC-LC SM DPL”

Nema komentara